комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-3863.2 |
| ширина | 122,8 mm |
| височина | 53,3 mm |
| дебелина | 18 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 198 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 2 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01828/808 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 23706
|
|
ATE 23707
|
|
ATE 603863
|
|
BARUM BA2350
|
|
BENDIX 573074B
|
|
BENDIX 573074X
|
|
CIFAM 8223213
|
|
DELPHI LP2230
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
HELLA 8DB355015491
|
|
HELLA 8DB355016071
|
|
HELLA PAGID 8DB355015491
|
|
HELLA PAGID 8DB355016071
|
|
ICER 181444203
|
|
JURID 573074D
|
|
JURID 573074J
33.9 €
-20%
27.12 €
|
|
LPR 05P1656
20.54 €
-20%
16.43 €
|
|
METELLI 2203213
|
|
MINTEX MDB3193
|
|
NK 222388
|
|
PAGID T2003
|
|
PAGID T2097
|
|
REMSA 085832
|
|
ROADHOUSE 285832
|
|
sbs 1501222388
|
|
TEXTAR 2370617815
|
|
TEXTAR 2370601
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
TRW GDB1842
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
TRW GDB1853
69.76 €
-20%
55.81 €
|
|
TRW GDB1891
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
VALEO 601062
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
CITROEN 4254C8
|
|
FIAT 77364874
|
|
FIAT 77365465
|
|
FIAT 77365543
|
|
FIAT 77365651
|
|
FIAT 77366134
|
|
PEUGEOT 4254C8
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 69 коня | бензин |
| Citroen NEMO кутия (AA_) | 75 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Citroen NEMO комби | 75 коня | дизел |
| Peugeot BIPPER Tepee | 75 коня | дизел |
| Peugeot BIPPER (AA_) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Alfa Romeo MITO (955) | 86 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat FIORINO фургон/комби (225) | 73 коня | бензин |
| Fiat FIORINO фургон/комби (225) | 75 коня | дизел |
| Fiat QUBO (225) | 73 коня | бензин |
| Fiat QUBO (225) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat QUBO (225) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat FIORINO фургон/комби (225) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Alfa Romeo MITO (955) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 101 коня | бензин |
| Fiat FIORINO фургон/комби (225) | 80 коня | дизел |
| Fiat QUBO (225) | 80 коня | дизел |
| Fiat QUBO (225) | 78 коня | бензин |
| Fiat FIORINO фургон/комби (225) | 78 коня | бензин |
