комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-4900.2 |
| ширина | 41,8 mm |
| диаметър | 39,4 mm |
| дебелина | 8,1 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | Citroen |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 20371
|
|
ATE 604900
|
|
BENDIX 571892B
|
|
BOSCH 0986463711
|
|
BREMBO P61014
|
|
DELPHI LP345
|
|
FERODO FDB197
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
FTE BL1065A1
|
|
ICER 180245
16.12 €
-0%
16.12 €
|
|
JAPCAR 150765
|
|
JURID 571892J
|
|
MGA 44
|
|
MINTEX MDB1129
|
|
NK 221916
|
|
PAGID T0139
|
|
PEX 7656
|
|
QUINTON HAZELL 008900
|
|
QUINTON HAZELL BLF245
|
|
QUINTON HAZELL BP245
|
|
REMSA 008900
|
|
ROADHOUSE 208900
|
|
ROULUNDS BRAKING 653281
|
|
TEXTAR 2037108104
|
|
TRW GDB166
21.92 €
-20%
17.54 €
|
|
VALEO 598364
26.93 €
-20%
21.54 €
|
|
CITROEN 95570824
|
|
CITROEN 95570825
|
|
CITROEN 95624483
|
| Citroen CX I (MA) | 106 коня | бензин |
| Citroen CX II | 113 коня | бензин |
| Citroen CX I (MA) | 116 коня | бензин |
| Citroen CX I (MA) | 131 коня | бензин |
| Citroen CX I (MA) | 128 коня | бензин |
| Citroen CX II | 121 коня | бензин |
| Citroen CX II | 136 коня | бензин |
| Citroen CX II | 156 коня | бензин |
| Citroen CX II | 166 коня | бензин |
| Citroen CX I (MA) | 67 коня | дизел |
| Citroen CX II | 73 коня | дизел |
| Citroen CX I (MA) | 75 коня | дизел |
| Citroen CX II | 95 коня | дизел |
| Citroen CX II | 120 коня | дизел |
| Citroen CX I Break (MA) | 106 коня | бензин |
| Citroen CX I Break (MA) | 116 коня | бензин |
| Citroen CX I Break (MA) | 128 коня | бензин |
| Citroen CX II Break | 136 коня | бензин |
| Citroen CX I Break (MA) | 75 коня | дизел |
| Citroen CX I Break (MA) | 95 коня | дизел |
| Citroen CX II Break | 73 коня | дизел |
| Citroen CX II Break | 120 коня | дизел |
| Citroen CX II Break | 121 коня | бензин |
| Citroen CX II | 106 коня | бензин |
| Citroen CX II Break | 106 коня | бензин |
| Citroen CX I (MA) | 102 коня | бензин |
| Citroen CX I (MA) | 112 коня | бензин |
| Citroen CX I Break (MA) | 102 коня | бензин |
| Citroen CX I (MA) | 120 коня | бензин |
| Citroen CX I Break (MA) | 67 коня | дизел |
| Citroen CX I Break (MA) | 120 коня | бензин |
| Citroen CX II Break | 113 коня | бензин |
| Citroen CX II Break | 95 коня | дизел |
| Citroen CX I (MA) | 95 коня | дизел |
| Citroen CX I (MA) | 136 коня | бензин |
| Citroen CX I (MA) | 166 коня | бензин |
| Citroen CX I Break (MA) | 136 коня | бензин |
| Citroen CX I (MA) | 115 коня | бензин |
| Citroen CX I Break (MA) | 115 коня | бензин |
| Citroen CX II | 115 коня | бензин |
| Citroen CX II Break | 115 коня | бензин |
