комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-4906.2 |
| ширина | 89,6 mm |
| височина | 38,1 mm |
| дебелина | 12 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | Citroen |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01229/2890 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 20207
|
|
ATE 604906
|
|
BENDIX 571210B
|
|
BENDIX 571210BAS
|
|
BOSCH 0986462072
|
|
BREMBO P61002
|
|
DELPHI LP100
21.49 €
-20%
17.19 €
|
|
FERODO FDB57
|
|
FERODO FDB57B
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
HELLA 8DB355005881
|
|
HELLA PAGID 8DB355005881
|
|
ICER 180090
15.9 €
-0%
15.9 €
|
|
JAPCAR 150729
|
|
JURID 571210J
|
|
JURID 571210JAS
|
|
LPR 05P115
12.29 €
-20%
9.83 €
|
|
MGA 36
|
|
MINTEX MDB1029
|
|
NECTO FD122
|
|
NK 221901
|
|
PAGID T0122
|
|
PAGID T0134
|
|
PEX 7132
|
|
QUINTON HAZELL BLF260
|
|
QUINTON HAZELL BP260
|
|
REMSA 003400
|
|
REMSA 003404
|
|
ROADHOUSE 203400
|
|
ROADHOUSE 203404
|
|
ROULUNDS BRAKING 456084
|
|
TEXTAR 2020713004
|
|
TEXTAR 2020702
|
|
TEXTAR 2020703
|
|
TEXTAR 2020709
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
TRW GDB127
|
|
VALEO 168202
|
|
VALEO 598144
|
|
VALEO L04
|
|
VALEO P001S
|
|
CITROEN 75516219
|
|
CITROEN 75516220
|
|
CITROEN 95653061
|
| Citroen 2 CV | 24 коня | бензин |
| Citroen 2 CV | 27 коня | бензин |
| Citroen 2 CV | 29 коня | бензин |
| Citroen DYANE | 33 коня | бензин |
| Citroen DYANE | 29 коня | бензин |
