комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-5755.2 |
| ширина | 135,3 mm |
| височина | 52,4 mm |
| дебелина | 16,6 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| контролен знак за преглед | E1 90R-011134/1225 |
| спирачна система | Sumitomo |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 23178
|
|
ATE 23530
|
|
ATE 23531
|
|
ATE 605755
|
|
BENDIX 572432B
|
|
BREMBO P28032
|
|
CIFAM 8224350
|
|
DELPHI LP1559
65.98 €
-20%
52.78 €
|
|
FERODO FDB1444
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
FERODO FDS1444
|
|
FERODO FSL1444
59.37 €
-20%
47.49 €
|
|
FMSI-VERBAND 7702D829
|
|
FTE BL1808A2
|
|
HELLA 8DB355009731
|
|
HELLA PAGID 8DB355009731
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604067
37.9 €
-20%
30.32 €
|
|
JURID 572432J
|
|
LPR 05P1070
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
METELLI 2204350
|
|
MINTEX MDB2044
|
|
NIPPARTS J3604055
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
PAGID T1280
|
|
PEX 7686
|
|
QUINTON HAZELL BP1219
|
|
REMSA 073502
|
|
ROADHOUSE 273502
|
|
TEXTAR 2317816005
|
|
TEXTAR 2317801
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
TRW GDB3250
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
ZIMMERMANN 231781601
|
|
HONDA 45022S2AE01
|
|
HONDA 45022S2AE50
|
|
HONDA 45022S5TE00
|
|
HONDA 45022S5TE50
|
|
HONDA 45022S5TE51
|
|
HONDA 45022SMTE00
|
| Honda S2000 (AP) | 240 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII купе (EM2) | 110 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 200 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 100 коня | дизел |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 201 коня | бензин |
