комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-5924.2 |
| ширина | 61,7 mm |
| височина | 51,1 mm |
| дебелина | 14,9 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 21832
|
|
ATE 605924
|
|
BENDIX 571850B
|
|
BOSCH 0986424235
|
|
BOSCH F026000059
|
|
BREMBO P24030
|
|
DELPHI LP904
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
FTE BL1478A1
|
|
HELLA 8DB355008151
|
|
HELLA PAGID 8DB355008151
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610302
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
ICER 180938
18.09 €
-0%
18.09 €
|
|
JURID 571850J
|
|
LPR 05P747
15.18 €
-20%
12.14 €
|
|
MINTEX MDB1554
|
|
NIPPARTS J3610302
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
NIPPARTS J3610303
15.18 €
-20%
12.14 €
|
|
NK 222533
|
|
PAGID T1123
|
|
PEX 7364
|
|
QUINTON HAZELL 041700
|
|
QUINTON HAZELL BLF833
|
|
QUINTON HAZELL BP833
|
|
REMSA 041700
|
|
REMSA 041710
|
|
ROADHOUSE 241700
|
|
ROADHOUSE 241710
|
|
ROULUNDS BRAKING 692481
|
|
sbs 1501222533
|
|
TEXTAR 2183215004
|
|
TEXTAR 2183201
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
TRW GDB1124
22.55 €
-20%
18.04 €
|
|
VALEO 598692
|
|
ZIMMERMANN 218321501
|
|
KIA 0K20H3323Z
|
|
KIA 0K2Y233671
|
| Kia SEPHIA седан (FA) | 80 коня | бензин |
| Kia SEPHIA (FA) | 80 коня | бензин |
| Kia SEPHIA седан (FA) | 80 коня | бензин |
| Kia SEPHIA (FA) | 80 коня | бензин |
| Kia SEPHIA седан (FA) | 112 коня | бензин |
| Kia SEPHIA (FA) | 112 коня | бензин |
