комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-5943.2 |
| ширина | 131,3 mm |
| височина | 54,6 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01229/388 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 21697
|
|
ATE 21698
|
|
ATE 21699
|
|
ATE 605943
|
|
BARUM BA2274
|
|
BENDIX 572324B
|
|
BOSCH 0986461126
|
|
BOSCH 0986AB2176
|
|
BREMBO P28024
|
|
DELPHI LP810
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16303
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
FERODO FDB777
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FDS777
|
|
FERODO FSL777
44.71 €
-20%
35.76 €
|
|
FERODO TAR777
|
|
FTE BL1374A2
|
|
HELLA 8DB355016521
|
|
HELLA PAGID 8DB355016521
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604034
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
ICER 180958
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
JURID 572324J
|
|
LPR 05P558
17.47 €
-20%
13.97 €
|
|
MGA 342
|
|
MINTEX MDB1615
|
|
NECTO FD6537A
|
|
NIPPARTS J3604034
18.07 €
-20%
14.46 €
|
|
NK 222625
|
|
PAGID T3024
|
|
PEX 7235
|
|
QUINTON HAZELL 041902
|
|
QUINTON HAZELL BLF734
|
|
QUINTON HAZELL BP734
|
|
REMSA 041902
|
|
REMSA 041922
|
|
ROADHOUSE 241902
|
|
ROADHOUSE 241922
|
|
ROULUNDS BRAKING 487281
|
|
TEXTAR 2169715805
|
|
TEXTAR 2169701
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
TRW GDB1164
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
TRW GDB3176
|
|
TRW GDB3212
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
VALEO 598495
|
|
ZIMMERMANN 216971501
|
|
HONDA 45022S04602
|
|
HONDA 45022S04G00
|
|
HONDA 45022S04G02
|
|
HONDA 45022S04J02
|
|
HONDA 45022SAAE50
|
|
HONDA 45022SAAE51
|
|
HONDA 45022SAAG00
|
|
HONDA 45022SR3G00
|
|
HONDA 45022SR3G01
|
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 94 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 94 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC V купе (EJ) | 101 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC V купе (EJ) | 105 коня | бензин |
| Honda LOGO (GA3) | 65 коня | бензин |
| Honda JAZZ II (GD) | 83 коня | бензин |
| Honda JAZZ II (GD) | 78 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI купе (EJ, EM1) | 105 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 90 коня | бензин |
| Honda JAZZ III (GE) | 90 коня | бензин |
