комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-6914.2 |
| ширина | 74,2 mm |
| височина | 64,1 mm |
| дебелина | 14 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | AP Lockheed |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 20038
|
|
ATE 606914
|
|
BENDIX 571212B
|
|
BENDIX 571212X
|
|
BOSCH 0986424005
|
|
BREMBO P52002
|
|
DELPHI LP10
24.89 €
-20%
19.91 €
|
|
FERODO FDB824
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
FERODO FSL824
27.05 €
-20%
21.64 €
|
|
FTE BL1004A1
|
|
HELLA 8DB355007081
|
|
HELLA PAGID 8DB355007081
|
|
ICER 180002
8.67 €
-0%
8.67 €
|
|
JAPCAR 165239
|
|
JURID 571212D
|
|
JURID 571212J
|
|
LPR 05P108
16.08 €
-20%
12.86 €
|
|
MGA 17
|
|
MINTEX MLB37
|
|
NK 229900
|
|
PAGID T0569
|
|
PEX 7298
|
|
QUINTON HAZELL 005000
|
|
QUINTON HAZELL BLF115
|
|
QUINTON HAZELL BP115
|
|
REMSA 005000
|
|
ROADHOUSE 205000
|
|
ROULUNDS BRAKING 425084
|
|
TEXTAR 2003813804
|
|
TEXTAR 2003801
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
TRW GDB332
25.77 €
-20%
20.62 €
|
|
VALEO 551509
|
|
VALEO 551604
|
|
VALEO 598392
30.69 €
-20%
24.55 €
|
|
VALEO P092S
|
|
ZIMMERMANN 200381401
|
|
ROVER GBP90213
|
|
ROVER GBP90297
|
|
ROVER GBP90307
|
| Rover MINI | 41 коня | бензин |
| Rover MINI | 61 коня | бензин |
| Rover MINI | 53 коня | бензин |
| Rover MINI | 63 коня | бензин |
| Rover MINI | 50 коня | бензин |
| Rover MINI кабриолет (XN) | 63 коня | бензин |
