комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-7030.2 |
| ширина | 137,8 mm |
| височина | 51,5 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | Volkswagen |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01288/069 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 20889
|
|
ATE 607030
|
|
BARUM BA2131
|
|
BENDIX 571315B
|
|
BENDIX 571315BAS
|
|
BENDIX 571315X
|
|
BERAL 208891720504
|
|
BOSCH 0986468890
|
|
BOSCH 0986568890
|
|
BOSCH F026000019
|
|
BREMBO P85019
|
|
DELPHI LP505
17.18 €
-20%
13.74 €
|
|
DELPHI LP760
30.8 €
-20%
24.64 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16011
18.79 €
-20%
15.03 €
|
|
FERODO FCP385S
|
|
FERODO FDB385
25.77 €
-20%
20.62 €
|
|
FERODO FSL385
27.13 €
-20%
21.71 €
|
|
FERODO TAR385
|
|
FERODO TAR419
|
|
FMSI-VERBAND D307
|
|
FTE BL1170A3
|
|
FTE BL1170B3
|
|
HELLA 8DB355017491
|
|
HELLA PAGID 8DB355017491
|
|
ICER 180461
17.26 €
-0%
17.26 €
|
|
JAPCAR 150937
|
|
JURID 571315D
|
|
JURID 571315J
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
JURID 571315JAS
|
|
LPR 05P223
14.46 €
-20%
11.57 €
|
|
MGA 185
|
|
MINTEX MDB1273
|
|
NECTO FD4150
|
|
NK 222337
|
|
NK 224715
|
|
PAGID T4150
|
|
PAGID T4150ECO
|
|
PEX 7067
|
|
QUINTON HAZELL 017120
|
|
QUINTON HAZELL BLF359
|
|
QUINTON HAZELL BP359
|
|
REMSA 017120
|
|
ROADHOUSE 217120
|
|
ROULUNDS BRAKING 436881
|
|
TEXTAR 2088917324
|
|
TEXTAR 2088902
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
TRW GDB463
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
VALEO 168193
|
|
VALEO 168247
|
|
VALEO 551024
|
|
VALEO 598127
|
|
VALEO L55
|
|
VALEO P179S
|
|
ZIMMERMANN 208891752
|
|
SEAT 191698151F
|
|
VAG 191698151
|
|
VAG 191698151A
|
|
VAG 191698151E
|
|
VAG 191698151F
|
| Volkswagen DERBY (86) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen DERBY (86) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen DERBY (86C, 80) | 40 коня | бензин |
| Volkswagen DERBY (86C, 80) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen DERBY (86C, 80) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen DERBY (86C, 80) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 72 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 54 коня | дизел |
| Volkswagen JETTA II (19E, 1G2, 165) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen JETTA II (19E, 1G2, 165) | 72 коня | бензин |
| Volkswagen JETTA II (19E, 1G2, 165) | 54 коня | дизел |
| Seat IBIZA II (6K1) | 45 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 54 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 60 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (86C, 80) | 40 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (86C, 80) | 45 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (86C, 80) | 45 коня | дизел |
| Volkswagen DERBY (86C, 80) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen JETTA II (19E, 1G2, 165) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (86C, 80) | 55 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 60 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 45 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 50 коня | бензин |
