комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-7146.2 |
| ширина | 151,5 mm |
| височина | 50,6 mm |
| дебелина | 17 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | ATE |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01229/979 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 20147
|
|
ATE 20149
|
|
ATE 607146
|
|
VOLVO 3344703
|
|
BENDIX 571853B
|
|
BOSCH 0986461137
|
|
BOSCH F026000121
|
|
DELPHI LP876
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16470
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
FERODO FDB897
73.71 €
-20%
58.97 €
|
|
FMSI-VERBAND 8375D1256
|
|
FTE BL1029A1
|
|
HELLA 8DB355007781
|
|
HELLA PAGID 8DB355007781
|
|
ICER 181016
40.64 €
-20%
32.51 €
|
|
JURID 571853J
|
|
MGA 362
|
|
MINTEX MDB1640
|
|
NK 224816
|
|
PAGID T1087
|
|
PEX 7222
|
|
QUINTON HAZELL BLF747
|
|
QUINTON HAZELL BP747
|
|
REMSA 044400
|
|
ROADHOUSE 244400
|
|
ROULUNDS BRAKING 481181
|
|
TEXTAR 2014717005
|
|
TEXTAR 2014717005T473
|
|
TEXTAR 2014701
84.33 €
-20%
67.46 €
|
|
TRW GDB1246
20.54 €
-20%
16.43 €
|
|
ZIMMERMANN 201471701
|
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
