комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-7210.2 |
| ширина | 193 mm |
| височина | 79 mm |
| дебелина | 20,8 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | ATE |
| контролен знак за преглед | E1 90R-02A0130/0017 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 23791
|
|
ATE 23792
|
|
ATE 607210
|
|
ATE 13047072102
|
|
BENDIX 573150B
|
|
BOSCH 0986494349
|
|
BREMBO P06047
|
|
CIFAM 8227720
|
|
DELPHI LP1798
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16519
79.3 €
-20%
63.44 €
|
|
FERODO FDB1883
88.45 €
-20%
70.76 €
|
|
FMSI-VERBAND 7821D1151
|
|
FMSI-VERBAND D1151
|
|
FTE BL2041A2
|
|
HELLA 8DB355006551
|
|
HELLA PAGID 8DB355006551
|
|
JURID 573150JAS
|
|
LPR 05P1410
52.16 €
-20%
41.73 €
|
|
METELLI 2207720
|
|
MINTEX MDB2646
|
|
NK 221534
|
|
PAGID T1550
|
|
PEX 7779
|
|
QUINTON HAZELL BP1492
|
|
REMSA 095810
|
|
ROADHOUSE 295810
|
|
sbs 1501221534
|
|
TEXTAR 2379120805
|
|
TEXTAR 2379101
95.1 €
-20%
76.08 €
|
|
TRW GDB1558
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
BMW 34112339272
|
|
BMW 34116763652
|
|
BMW 34116764312
|
|
BMW 34116768287
|
|
BMW 34116770575
|
|
BMW 34116774258
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 507 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 272 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 272 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 329 коня | дизел |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 367 коня | бензин |
| BMW 6 (E63) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 306 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 367 коня | бензин |
| BMW 6 (E63) | 507 коня | бензин |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 507 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 300 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 507 коня | бензин |
| BMW 6 (E63) | 286 коня | дизел |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 286 коня | дизел |
