комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-7300.2 |
| ширина | 155,1 mm |
| височина | 70,5 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | ATE |
| контролен знак за преглед | E1 90R-02A0150/0023 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 25833
|
|
ATE 25834
|
|
ATE 607300
|
|
ATE 13047073002
|
|
DELPHI LP2690
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
ICER 182166
50.28 €
-20%
40.23 €
|
|
NK 221974
|
|
REMSA 156000
|
|
ROADHOUSE 2156000
|
|
sbs 1501221974
|
|
TRW GDB2035
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
CITROEN 1609898580
|
|
CITROEN 1612412380
|
|
PEUGEOT 1609898580
|
|
PEUGEOT 1612412380
|
| Citroen C4 Grand Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 115 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 125 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 82 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 92 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 131 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 92 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 131 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 110 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 99 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 99 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 165 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 165 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 205 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 181 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 205 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 181 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 115 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 125 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 163 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 180 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 115 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 163 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 130 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 130 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 99 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 99 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 272 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 250 коня | бензин |
