комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0470-2855.2 |
| ширина | 95,7 mm |
| височина | 41,3 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 2 |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| контролен знак за преглед | E1 90R-011403/1355 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 23138
|
|
ATE LD2855
|
|
MERCEDES-BENZ 1684200420
|
|
MERCEDES-BENZ 4144200120
|
|
ATE 13046028552
|
|
BENDIX 573082B
|
|
BOSCH 0986424522
|
|
BOSCH 0986494023
|
|
BREMBO P50058
|
|
DELPHI LP1741
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16440
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16525
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
FERODO FDB1358
|
|
FERODO FDB1782
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
FERODO FSL1782
44.15 €
-20%
35.32 €
|
|
FTE BL1750A3
|
|
HELLA 8DB355012131
|
|
HELLA 8DB355018531
|
|
HELLA PAGID 8DB355012131
|
|
HELLA PAGID 8DB355018531
|
|
ICER 181510
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
JURID 573082J
37.4 €
-20%
29.92 €
|
|
MGA 657
|
|
MINTEX MDB2111
|
|
NK 223348
|
|
PAGID T1530
|
|
PAGID T5130
|
|
PEX 7640
|
|
QUINTON HAZELL BP1249
|
|
REMSA 081800
|
|
ROADHOUSE 281800
|
|
TEXTAR 2313814614
|
|
TEXTAR 2313814614T4099
|
|
TEXTAR 2313803
34.67 €
-20%
27.74 €
|
|
TRW GDB1433
|
|
TRW GDB1481
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
TRW GDB1481DTE
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
VALEO 598583
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
ZIMMERMANN 231381451
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 68 коня | |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 102 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 125 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 95 коня | дизел |
| Mercedes VANEO (414) | 75 коня | дизел |
| Mercedes VANEO (414) | 102 коня | бензин |
| Mercedes VANEO (414) | 82 коня | бензин |
| Mercedes VANEO (414) | 125 коня | бензин |
| Mercedes VANEO (414) | 91 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 140 коня | бензин |
