комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104254 |
| дължина | 177 mm |
| ширина | 59 mm |
| дебелина | 18 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,284 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CADILLAC 15886462
|
|
CADILLAC 88909671
|
|
HUMMER 18041762
|
|
ABE C1Y032ABE
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
ASHIKA 5100004
|
|
ASIMCO KD6313
|
|
BOSCH 0986AB2584
|
|
DJ PARTS BP2038
|
|
FIT FP0785
|
|
JAPANPARTS PP004AF
|
|
JAPKO 51004
|
|
MDR MRP2004
|
|
NiBK PN0055
|
|
RUVILLE D78576530
|
