комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADB114216 |
| дължина | 99,8 mm |
| ширина | 45,4 mm |
| дебелина | 15,8 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със скоба |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,776 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 35049
|
|
APEC braking PAD2029
|
|
BORG & BECK BBP2495
|
|
BREMBO P06090
|
|
COMLINE ADB02262
|
|
COMLINE CBP02262
|
|
DELPHI LP2762
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
E.T.F. 121584
|
|
FTE BL2829A1
|
|
GIRLING 6120881
|
|
HELLA 8DB355021481
|
|
HELLA PAGID 8DB355021481
|
|
ICER 182190
|
|
KAWE 160000
|
|
MEYLE 0252598016
|
|
MEYLE 0252598016PD
|
|
MINTEX MDB3438
|
|
PAGID T2341
|
|
R BRAKE RB2190
|
|
RAICAM RA11020
|
|
REMSA 160000
|
|
ROADHOUSE 2160000
|
|
TEXTAR 2598001
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
TRW GDB2088
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
WOKING P1700300
|
|
MINI 34216861641
|
|
MINI 34216871299
|
| Mini MINI (F56) | 116 коня | дизел |
| Mini MINI (F56) | 136 коня | бензин |
| Mini MINI (F56) | 192 коня | бензин |
| Mini MINI (F56) | 95 коня | дизел |
| Mini MINI (F56) | 102 коня | бензин |
| Mini MINI (F55) | 116 коня | дизел |
| Mini MINI (F55) | 136 коня | бензин |
| Mini MINI (F55) | 192 коня | бензин |
| Mini MINI (F55) | 170 коня | дизел |
| Mini MINI (F56) | 170 коня | дизел |
| Mini MINI (F55) | 75 коня | бензин |
