комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC44234 |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 40,5 mm |
| дебелина | 13,1 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking PAD778
|
|
ASHIKA 5105593
|
|
ASIMCO KD4204
|
|
BOSCH 0986AB2304
|
|
BREMBO P54011
|
|
BREMSI BP2331
|
|
DJ PARTS BP1785
|
|
E.T.F. 120331
|
|
FIT FP3124
|
|
ICER 180650
|
|
JAPANPARTS PP593AF
|
|
JAPKO 51593
|
|
KAVO PARTS BP5548
|
|
KAVO PARTS KBP5538
|
|
KAWE 021700
|
|
MDR MRP2593
|
|
MINTEX MDB1352
|
|
NiBK PN3152
|
|
NIPPARTS J3615009
17.86 €
-20%
14.29 €
|
|
QH Talbros BP845
|
|
QUINTON HAZELL BP845
|
|
REMSA 021700
|
|
ROADHOUSE 221700
|
|
TEXTAR 2006602
|
|
VILLAR 6260045
|
|
WOKING P317300
|
|
MAZDA V9118M008
|
|
MITSUBISHI MB407390
|
|
MITSUBISHI MB858521
|
|
MITSUBISHI MR389570
|
|
MITSUBISHI MZ690022
|
|
MITSUBISHI MZ690042
|
|
MITSUBISHI R389570
|
|
NISSAN AY060MT001
|
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 84 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 141 коня | бензин |
