комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC44239 |
| дължина | 119,2 mm |
| ширина | 55,5 mm |
| ширина | 67 mm |
| дебелина | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,62 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BORG & BECK BBP1574
|
|
Brake ENGINEERING PA1371
|
|
DELPHI LP1662
|
|
Dr!ve+ DP1010100563
|
|
Dr!ve+ DP1010100572
|
|
FERODO FDB1448
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
FIT FP0531
|
|
GIRLING 6140769
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3605033
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
IPS Parts IBD1597
|
|
KAVO PARTS BP5517
|
|
KAVO PARTS KBP5529
|
|
LPR 05P1026
|
|
LYNXauto BD5518
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160841
|
|
MAGNETI MARELLI 600000098820
|
|
NECTO FD6976A
|
|
NiBK PN3352
|
|
NIPPARTS J3605033
28.87 €
-20%
23.09 €
|
|
OPTIMAL 9712
|
|
QH Benelux 2860
|
|
QH Benelux HP2860
|
|
QH Talbros BP1162
|
|
QUINTON HAZELL BP1162
|
|
TRW GDB4076
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
MAZDA V9118M018
|
|
MITSUBISHI MB857259
|
|
MITSUBISHI MB895817
|
|
MITSUBISHI MR389514
|
|
MITSUBISHI MZ690169
|
|
NISSAN AY040MT009
|
