комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC44247 |
| дължина | 119,2 mm |
| ширина | 55,5 mm |
| ширина | 67 mm |
| дебелина | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,590 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36839
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
APEC braking PAD927
|
|
ASHUKI C00915
|
|
ASIMCO KD4243W
|
|
AYWIPARTS AW1810362
|
|
BORG & BECK BBP1449
|
|
BORG & BECK BBP1574
|
|
Brake ENGINEERING PA1371
|
|
Brake ENGINEERING PA945
|
|
BREMBO P54019
|
|
BREMSI BP3128
|
|
COMLINE ADB3763
|
|
COMLINE CBP3763
|
|
DELPHI LP1662
|
|
Dr!ve+ DP1010100009
|
|
Dr!ve+ DP1010100563
|
|
Dr!ve+ DP1010100572
|
|
E.T.F. 121128
|
|
FERODO FDB1448
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
FIT FP0531
|
|
FREMAX FBP0923
|
|
FTE BL1388A2
|
|
GIRLING 6111269
|
|
GIRLING 6140769
|
|
HELLA 8DB355006641
|
|
HELLA PAGID 8DB355006641
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3605033
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
ICER 140979
43.07 €
-0%
43.07 €
|
|
IPS Parts IBD1597
|
|
KAVO PARTS BP5517
|
|
KAVO PARTS KBP5503
|
|
KAVO PARTS KBP5529
|
|
KAWE 035502
|
|
LPR 05P1026
|
|
LYNXauto BD5518
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160841
|
|
MAGNETI MARELLI 600000098820
|
|
MINTEX MDB1757
|
|
NECTO FD6976A
|
|
NiBK PN3352
|
|
NIPPARTS J3605033
28.87 €
-20%
23.09 €
|
|
NPS M360I83
|
|
OPTIMAL 9712
|
|
PAGID T1559
|
|
PROCODIS FRANCE PF1503
|
|
QH Benelux 2860
|
|
QH Benelux HP2860
|
|
QH Talbros BP1162
|
|
QUINTON HAZELL BP1162
|
|
R BRAKE RB0979
|
|
REMSA 035502
|
|
ROADHOUSE 235502
|
|
STELLOX 000164SX
|
|
TEXTAR 2428601
111.16 €
-20%
88.93 €
|
|
TRW GDB4076
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
TRW GDB7106
|
|
VILLAR 6261026
|
|
WEEN 1512477
|
|
WOKING P255302
|
|
MITSUBISHI MB928035
|
|
MITSUBISHI MB928695
|
|
MITSUBISHI MR389516
|
|
MITSUBISHI MZ690172
|
| Mitsubishi 3000 GT купе (Z16A) | 286 коня | бензин |
