комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC44258 |
| дължина | 110 mm |
| ширина | 44,5 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,89 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AISIN D1N019
|
|
ASVA AKD1213
|
|
ASVA AKD3473
|
|
BOSCH 0986AB2337
|
|
DJ PARTS BP1798
|
|
FIT FP3136
|
|
HELLA 8DB355019681
|
|
HELLA PAGID 8DB355019681
|
|
KAVO PARTS BP5534
|
|
KAVO PARTS KBP5547
|
|
MINTEX MDB3228
|
|
NiBK PN3473
|
|
PAGID T2134
|
|
TEXTAR 2541901
65.5 €
-20%
52.4 €
|
|
TRW GDB7108
|
|
MITSUBISHI 9H0M007
|
|
MITSUBISHI AY040KE024
|
|
MITSUBISHI MR389505
|
|
MITSUBISHI MR475255
|
|
MITSUBISHI MZ690142
|
|
MITSUBISHI MZ690182
|
