комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG042120 |
| дължина | 102 mm |
| ширина | 47,8 mm |
| дебелина | 16 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,950 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
PROTON PC351641
|
|
PROTON PW891182
|
|
PROTON PZ351641
|
|
APEC braking PAD1631
|
|
BORG & BECK BBP2431
|
|
BOSCH 0986495344
|
|
BOSCH 0986AB1001
|
|
BREMBO P66002
|
|
Dr!ve+ DP1010100416
|
|
HELLA 8DB355015501
|
|
HELLA PAGID 8DB355015501
|
|
MINTEX MDB3118
|
|
MINTEX MDB83118
|
|
PAGID T2005
|
|
QUINTON HAZELL BP1715
|
|
TEXTAR 2426004
79.4 €
-20%
63.52 €
|
|
TRW GDB7761
|
|
MITSUBISHI PC351641
|
