комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG042145 |
| дължина | 118,8 mm |
| ширина | 69,5 mm |
| дебелина | 19,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на кабела | 245 mm |
| тегло | 1,550 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CHERY A21BJ3501080
|
|
MERCEDES-BENZ 21BJ3501080
|
|
ASHIKA 5000032
|
|
ASIMCO KD7700
|
|
AYWIPARTS AW1810013
|
|
BORG & BECK BBP1066
|
|
BOSCH 0986466693
|
|
Brake ENGINEERING PA870
|
|
Dr!ve+ DP1010100789
|
|
FENOX BP43149
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
FTE BL1175B4
|
|
GIRLING 6104041
|
|
ICER 180836
27.2 €
-0%
27.2 €
|
|
JAPANPARTS PA032AF
|
|
JAPKO 50032
|
|
LYNXauto BD1201
|
|
MDR MFP2032
|
|
PATRON PBP343
|
|
PROCODIS FRANCE PF10111
|
|
R BRAKE RB0836
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0735140
|
|
TRW GDB404
40.26 €
-20%
32.21 €
|
