комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG042147 |
| дължина | 93 mm |
| ширина | 37,7 mm |
| дебелина | 15,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,770 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CHERY A213501090
|
|
MERCEDES-BENZ 213501090
|
|
ASHIKA 5102216
|
|
FIT FP0885
|
|
JAPANPARTS PP216AF
|
|
JAPKO 51216
|
|
LYNXauto BD7523
|
|
MDR MRP2216
|
|
NiBK PN1458
|
|
TRW GDB7628
|
|
VALEO 604014
|
