комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG042150 |
| дължина | 118,8 mm |
| ширина | 69,5 mm |
| дебелина | 16,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,410 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CHERY T113501080
|
|
MERCEDES-BENZ T113501080
|
|
ASHIKA 5000030
|
|
BOSCH 0986466693
|
|
BOSCH 0986495142
|
|
JAPANPARTS PA030AF
|
|
JAPKO 50030
|
|
MDR MFP2030
|
|
NIPPARTS N3600800
29.86 €
-20%
23.89 €
|
|
STELLOX 412000SX
|
|
TRW GDB7811
|
