комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG042157 |
| дължина | 131,4 mm |
| ширина | 59,6 mm |
| дебелина | 17,9 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със скоба |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,938 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASIMCO KD9703
|
|
BORG & BECK BBP2048
|
|
BOSCH 0986494279
|
|
BOSCH 0986TB3168
|
|
Brake ENGINEERING PA1777
|
|
BRECK 244150070110
|
|
BREMBO P59054
|
|
COMLINE ADB31679
|
|
Dr!ve+ DP1010100192
|
|
Dr!ve+ DP1010100798
|
|
FI.BA FBP1402
|
|
FTE BL2592A1
|
|
GIRLING 6117829
|
|
HELLA 8DB355013051
|
|
HELLA PAGID 8DB355013051
|
|
ICER 181914
49.22 €
-0%
49.22 €
|
|
JP GROUP 1263602410
|
|
JP GROUP 1263602419
|
|
JP GROUP 1263603810
|
|
JP GROUP 1263603819
|
|
KAGER 351113
|
|
MINTEX MDB2870
|
|
MINTEX MDK0254
|
|
OPEN PARTS BPA138502
|
|
PAGID T1669
|
|
PROCODIS FRANCE PF1633
|
|
R BRAKE RB1914
|
|
TEXTAR 2441501
77.72 €
-20%
62.17 €
|
|
TEXTAR 2441504
|
|
TRW GDB1782
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
CHEVROLET 13312895
|
| Chevrolet MALIBU (V300) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet MALIBU (V300) | 160 коня | дизел |
