комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADJ134210 |
| дължина | 143,8 mm |
| ширина | 60,7 mm |
| дебелина | 17 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,850 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TATA 271942100114
|
|
TATA 271942100115
|
|
A.B.S. 37889
|
|
APEC braking PAD1895
|
|
ASHIKA 5000001
|
|
BORG & BECK BBP1629
|
|
BREMBO P82001
|
|
BREMSI BP3505
|
|
BSF 20094
|
|
CIFAM 8227820
|
|
DJ PARTS BP2031
|
|
E.T.F. 121505
|
|
fri.tech. 7980
|
|
FTE BL2678A1
|
|
ICER 182026
64.03 €
-0%
64.03 €
|
|
IPS Parts IBD1007
|
|
JAPANPARTS PA001AF
|
|
JAPKO 50001
|
|
KAISHIN D10156
|
|
KAWE 150400
|
|
LPR 05P1502
|
|
MDR MFP2001
|
|
METELLI 2207820
|
|
PROTECHNIC PRP1324
|
|
R BRAKE RB2026
|
|
REMSA 150400
|
|
ROADHOUSE 2150400
|
|
TRUSTING 7980
|
|
VILLAR 6260924
|
|
WOKING P1404300
|
