комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADJ134241 |
| дължина | 131,3 mm |
| ширина | 58,4 mm |
| дебелина | 16,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със скоба |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,498 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37981
|
|
A.B.S. 37981OE
|
|
APEC braking PAD1946
|
|
ASHIKA 510LL09
|
|
ASIMCO KD6593
|
|
BORG & BECK BBP2415
|
|
BREMBO P44021
|
|
BREMSI BP3533
|
|
BSF 20059
|
|
DELPHI LP2508
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
Dr!ve+ DP1010100506
|
|
E.T.F. 121533
|
|
FERODO FDB4678
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
FIT FP47001
|
|
FTE BL2763A1
|
|
GIRLING 6120291
|
|
HELLA 8DB355020361
|
|
HELLA PAGID 8DB355020361
|
|
ICER 182120
54.98 €
-0%
54.98 €
|
|
JAPANPARTS PPL09AF
|
|
JAPKO 51L09
|
|
JURID 573439J
53.43 €
-20%
42.74 €
|
|
KAWE 154100
|
|
LPR 05P1801
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
LYNXauto BD5013
|
|
MDR MRP2L09
|
|
MEYLE 0252572016
|
|
MGA 1138
|
|
MINTEX MDB3343
|
|
NECTO FD7620A
|
|
NiBK PN47001
|
|
OPEN PARTS BPA154100
|
|
OPTIMAL 12621
|
|
PAGID T2242
|
|
R BRAKE RB2120
|
|
REMSA 154100
|
|
ROADHOUSE 2154100
|
|
TEXTAR 2572001
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
TRISCAN 811017035
|
|
TRW GDB2029
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
VALEO 601360
|
|
WOKING P1441300
|
|
LAND ROVER LR036574
|
|
LAND ROVER LR065492
|
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 340 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 258 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 211 коня | дизел |
