комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADK84212 |
| дължина | 102 mm |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 38,5 mm |
| ширина | 40 mm |
| дебелина | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,748 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37096
|
|
AISIN ASN2017
|
|
AISIN H1N006
|
|
APEC braking PAD968
|
|
ASHUKI K01202
|
|
BORG & BECK BBP1890
|
|
BOSCH 0986494312
|
|
BOSCH 0986AB2767
|
|
Brake ENGINEERING PA1544
|
|
BREMBO P79017
|
|
BREMSI BP3047
|
|
CIFAM 8224380
|
|
COMLINE ADB0734
|
|
COMLINE CBP0734
|
|
DELPHI LP1430
30.38 €
-20%
24.3 €
|
|
DJ PARTS BP1165
|
|
Dr!ve+ DP1010100658
|
|
E.T.F. 121047
|
|
FIT FP9206
|
|
fri.tech. 4540
|
|
FTE BL2148A1
|
|
GIRLING 6132349
|
|
HELLA 8DB355011611
|
|
HELLA PAGID 8DB355011611
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608011
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
ICER 141251
30.89 €
-0%
30.89 €
|
|
IPS Parts IBD1886
|
|
KAVO PARTS BP8513
|
|
KAVO PARTS KBP8529
|
|
KAWE 059300
|
|
KLAXCAR FRANCE 24153z
|
|
LPR 05P936
|
|
MAGNETI MARELLI 600000099350
|
|
METELLI 2204380
|
|
MINTEX MDB1761
|
|
MOTAQUIP LVXL212
|
|
NiBK PN9408
|
|
NIPPARTS J3608011
31.56 €
-20%
25.24 €
|
|
NPS S360I15
|
|
OPTIMAL 10077
|
|
PAGID T1477
|
|
PARTS-MALL PKM006
|
|
PARTS-MALL PKME06
|
|
PARTS-MALL PKME06S
|
|
PROTECHNIC PRP0891
|
|
QH Benelux 7057
|
|
QH Benelux HP7057
|
|
QH Talbros BP1182
|
|
QUINTON HAZELL BP1182
|
|
QUINTON HAZELL MBP1182
|
|
R BRAKE RB1251
|
|
REMSA 059300
|
|
ROADHOUSE 259300
|
|
SPIDAN 32704
|
|
TEXTAR 2330301
|
|
TRUSTING 4540
|
|
TRW GDB3234
|
|
WEEN 1512220
|
|
WOKING P493300
|
|
MAZDA 1V6N3328Z
|
|
MAZDA V9118S002
|
|
SUZUKI 5520050FA0
|
|
SUZUKI 5520060880
|
|
SUZUKI 5520061860
|
|
SUZUKI 5520062872
|
|
SUZUKI 5520062873
|
|
SUZUKI 5520062874
|
|
SUZUKI AY040KE028
|
|
SUZUKI AY040KE211
|
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 41 коня | бензин |
