комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADM54275 |
| дължина | 142,8 mm |
| ширина | 45,5 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,472 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37091
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
AISIN BPMZ1905
|
|
ASHIKA 5003312
|
|
ASHUKI 10804503
|
|
BORG & BECK BBP1435
|
|
BOSCH 0986494503
|
|
BOSCH 0986505663
|
|
BOSCH 0986TB2759
|
|
BREMBO P24149
|
|
BREMSI BP2903
|
|
CIFAM 8223950
|
|
DELPHI LP1937
52.46 €
-20%
41.97 €
|
|
DJ PARTS BP1238
|
|
Dr!ve+ DP1010100718
|
|
E.T.F. 120903
|
|
FIT FP5158
|
|
fri.tech. 4100
|
|
FTE BL2150A1
|
|
GIRLING 6133219
|
|
HELLA 8DB355020461
|
|
HELLA PAGID 8DB355020461
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603054
37.03 €
-20%
29.63 €
|
|
ICER 141324
44.79 €
-20%
35.83 €
|
|
JAPANPARTS PA312AF
|
|
JAPKO 50312
|
|
KAISHIN D3113
|
|
KAVO PARTS BP4529
|
|
KAVO PARTS KBP4534
|
|
KAWE 063902
|
|
LPR 05P818
|
|
MAGNETI MARELLI 600000098340
|
|
MDR MFP2312
|
|
METELLI 2203950
|
|
MINTEX MDB3264
|
|
NiBK PN5804
|
|
NIPPARTS J3603054
26.89 €
-20%
21.51 €
|
|
NK 223246
|
|
NPS M360A02
|
|
OPTIMAL 12016
|
|
PAGID T2172
|
|
PROTECHNIC PRP0883
|
|
QH Benelux 7079
|
|
QH Benelux HP7079
|
|
R BRAKE RB1324
|
|
REMSA 063902
|
|
ROADHOUSE 263902
|
|
sbs 1501223246
|
|
SPIDAN 32307
|
|
STELLOX 650002SX
|
|
TEXTAR 2367801
|
|
TRISCAN 811050015
|
|
TRUSTING 4100
|
|
WEEN 1512290
|
|
WOKING P739302
|
|
MAZDA UGY13323Z
|
|
MAZDA UGY93323Z
|
|
MAZDA UGY93328Z
|
|
MAZDA UKY23323Z
|
| Mazda B-SERIE (UF) | 86 коня | дизел |
