комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADN142104 |
| дължина | 151,2 mm |
| ширина | 48,8 mm |
| дебелина | 16,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,67 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ABE C11074ABE
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
AISIN B1N023
|
|
APEC braking PAD885
|
|
ASHUKI 10805601
|
|
BORG & BECK BBP1151
|
|
BOSCH 0986424340
|
|
BOSCH 0986505382
|
|
BOSCH 0986AB2236
|
|
BOSCH 0986AB2278
|
|
BREMBO P54032
|
|
BREMSI BP2743
|
|
BSF 10956
|
|
COMLINE ADB3776
|
|
COMLINE CBP3776
|
|
DELPHI LP1013
|
|
DJ PARTS BP1076
|
|
DJ PARTS BP1487
|
|
Dr!ve+ DP1010100559
|
|
Dr!ve+ DP1010100728
|
|
E.T.F. 120743
|
|
FERODO FDB1434
79.72 €
-20%
63.78 €
|
|
FI.BA FBP1256
|
|
FIT FP2113
|
|
FIT FP2120
|
|
FTE BL1645A2
|
|
GIRLING 6131079
|
|
ICER 181179
50.61 €
-0%
50.61 €
|
|
KAWE 046900
|
|
LPR 05P1030
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
LYNXauto BD5723
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203078
|
|
MEYLE 0252308617W
|
|
NECTO FD7043A
|
|
NiBK PN2309
|
|
NiBK PN2824
|
|
NIPPARTS J3601064
31.67 €
-20%
25.34 €
|
|
NK 222250
|
|
NPS N360N19
|
|
OPTIMAL 10083
|
|
PARTS-MALL PKW005
|
|
QH Talbros BP962
|
|
QUINTON HAZELL BP962
|
|
R BRAKE RB1179
|
|
REMSA 046900
|
|
ROADHOUSE 246900
|
|
sbs 1501222250
|
|
SCT Germany SP263PR
|
|
SPIDAN 32181
|
|
STELLOX 480000BSX
|
|
STELLOX 609002SX
|
|
TRISCAN 811014012
|
|
TRW GDB3107
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
VILLAR 6261030
|
|
WEEN 1512127
|
|
WOKING P569300
|
|
MAZDA V9118N048
|
|
NISSAN 410600V190
|
|
NISSAN 4106017U90
|
|
NISSAN 41060AA190
|
|
NISSAN 410605L825
|
|
NISSAN AY040NS049
|
|
NISSAN AY040NS097
|
|
NISSAN AY040NS042
|
