комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADN14227 |
| дължина | 98,9 mm |
| ширина | 34,8 mm |
| дебелина | 16,1 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,728 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36617
29.23 €
-20%
23.39 €
|
|
APEC braking PAD643
|
|
ASHIKA 5001124
|
|
ASHIKA 5101124
|
|
ASHUKI N01172
|
|
ASVA AKD22202
|
|
BORG & BECK BBP1374
|
|
BREMBO P56053
|
|
BREMSI BP2347
|
|
BREMSI BP2440
|
|
CIFAM 8224930
|
|
DJ PARTS BP1484
|
|
Dr!ve+ DP1010100512
|
|
E.T.F. 120347
|
|
E.T.F. 120440
|
|
FIT FP0479
|
|
fri.tech. 5090
|
|
GIRLING 6110029
|
|
GIRLING 6110219
|
|
JAPANPARTS PA124AF
|
|
JAPANPARTS PP124AF
|
|
JAPKO 50124
|
|
JAPKO 51124
|
|
JURID 572152J
|
|
JURID 572153J
|
|
KAVO PARTS BP6544
|
|
KAVO PARTS KBP6601
|
|
KAWE 022700
|
|
KAWE 022702
|
|
LEMFÖRDER 26402
|
|
LPR 05P1010
|
|
MAGNETI MARELLI 600000099930
|
|
MDR MFP2124
|
|
MDR MRP2124
|
|
METELLI 2204930
|
|
MINTEX MDB1418
|
|
MINTEX MDB1576
|
|
MOTAQUIP LVXL723
|
|
NiBK PN2200
|
|
NIPPARTS J3611024
21.02 €
-20%
16.81 €
|
|
NK 222233
|
|
PROTECHNIC PRP0918
|
|
QH Benelux 2653
|
|
QH Benelux HP2485
|
|
QH Talbros BLF650
|
|
QH Talbros BP650
|
|
QUINTON HAZELL BP650
|
|
QUINTON HAZELL MBP650
|
|
REMSA 022700
|
|
REMSA 022702
|
|
REMSA 22700
|
|
ROADHOUSE 222700
|
|
ROADHOUSE 222702
|
|
sbs 1501222233
|
|
TEXTAR 2134101
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
TRISCAN 811014033
|
|
TRUSTING 5090
|
|
TRW GDB1002
|
|
TRW GDB1021
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
VALEO 598690
|
|
WEEN 1511574
|
|
WEEN 1512261
|
|
WOKING P327300
|
|
WOKING P327302
|
|
NISSAN 4406044F85
|
|
NISSAN 4406055F85
|
|
NISSAN 4406055F90
|
| Nissan 200 SX (S13) | 169 коня | бензин |
