комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADT342113 |
| дължина | 128,4 mm |
| дължина | 136,9 mm |
| ширина | 53,5 mm |
| ширина | 49 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,46 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASVA AKD1218
|
|
BOSCH 0986AB2047
|
|
DJ PARTS BP1578
|
|
FIT FP0355
|
|
KAVO PARTS KBP9100
|
|
NiBK PN1218
|
|
TRW GDB7056
|
|
TOYOTA 0446528190
|
|
TOYOTA 0449128320
|
|
TOYOTA 0449128380
|
