комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADT342134 |
| дължина | 144,4 mm |
| ширина | 52,5 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,350 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36702
|
|
A.B.S. 36702OE
|
|
APEC braking PAD598
|
|
BOSCH 0986505745
|
|
BOSCH 0986AB2008
|
|
BOSCH 0986AB2018
|
|
BOSCH 0986TB2601
|
|
Brake ENGINEERING PA842
|
|
BREMSI BP2540
|
|
DELPHI LP607
58 €
-20%
46.4 €
|
|
DJ PARTS BP1557
|
|
Dr!ve+ DP1010100391
|
|
Dr!ve+ DP1010100549
|
|
E.T.F. 120540
|
|
FIT FP0125
|
|
FOMAR Friction FO489481
|
|
FTE BL1607A1
|
|
GIRLING 6130909
|
|
ICER 141008
35.56 €
-0%
35.56 €
|
|
KAVO PARTS BP9024
|
|
KAVO PARTS KBP9131
|
|
KAWE 027400
|
|
MINTEX MDB1619
|
|
NiBK PN1212
|
|
NK 224516
|
|
NPS T360A89
|
|
QH Benelux 2674
|
|
QH Benelux HP2587
|
|
QH Talbros BP1011
|
|
QUINTON HAZELL BP1011
|
|
R BRAKE RB1008
|
|
REMSA 027400
|
|
REMSA 030800
|
|
ROADHOUSE 227400
|
|
ROADHOUSE 230800
|
|
sbs 1501224516
|
|
STELLOX 285000SX
|
|
TRW GDB3090
|
|
WOKING P208300
|
|
WOKING P374300
|
|
MAZDA V91150017
|
|
MAZDA V9118A014
|
|
TOYOTA 0446525010
|
|
TOYOTA 0446525070
|
|
TOYOTA 0449125010
|
| Toyota DYNA (бордова) платформа/ шаси | 107 коня | бензин |
| Toyota DYNA 150 (бордова) платформа/ шаси | 73 коня | дизел |
