комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADT342144 |
| дължина | 166,5 mm |
| ширина | 63,2 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,750 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37354
|
|
AISIN A1N061
|
|
ASHIKA 50022003
|
|
ASHUKI 10805702
|
|
ASVA AKD1388
|
|
AYWIPARTS AW1810594
|
|
BREMSI BP2696
|
|
CIFAM 8224570
|
|
DELPHI LP1399
|
|
DJ PARTS BP1576
|
|
E.T.F. 120696
|
|
FIT FP0550
|
|
fri.tech. 4730
|
|
FTE BL2140A1
|
|
ICER 140313
31.81 €
-0%
31.81 €
|
|
ICER 141044
51.32 €
-20%
41.06 €
|
|
JAPANPARTS PA2003AF
|
|
JAPKO 502003
|
|
KAVO PARTS BP9062
|
|
KAVO PARTS BP9065
|
|
KAVO PARTS KBP9029
|
|
KAVO PARTS KBP9067
|
|
LPR 05P723
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
LYNXauto BD7588
|
|
MDR MFP22003
|
|
METELLI 2204570
|
|
MGA 21
|
|
MINTEX MDB1725
|
|
NiBK PN1388
|
|
NIPPARTS J3602075
60.33 €
-20%
48.26 €
|
|
NPS T360A120
|
|
OPTIMAL 9242
|
|
OPTIMAL 9956
|
|
QH Benelux 7002
|
|
QH Benelux HP7002
|
|
QH Talbros BP963
|
|
QUINTON HAZELL BP963
|
|
QUINTON HAZELL MBP963
|
|
R BRAKE RB1044
|
|
SPIDAN 30113
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
STELLOX 131000SX
|
|
TRUSTING 4730
|
|
TRW GDB7048
|
|
VALEO 598614
|
|
TOYOTA 0446536010
|
|
TOYOTA 0449136030
|
