комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADT342213 |
| дължина | 150,1 mm |
| ширина | 10,8 mm |
| издание на производителя | 90r |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,8 mm |
| тегло | 1,522 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5002238
|
|
Brake ENGINEERING PA1781
|
|
Dr!ve+ DP1010100044
|
|
EUROBRAKE 5502224581
|
|
GIRLING 6134579
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602122
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
ICER 181877
53.32 €
-0%
53.32 €
|
|
JAPANPARTS PA238AF
|
|
JAPKO 50238
|
|
KAVO PARTS BP9109
|
|
KAVO PARTS KBP9091
|
|
LYNXauto BD7594
|
|
NIPPARTS N3602130
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
NK 224581
|
|
OPEN PARTS BPA076612
|
|
PROCODIS FRANCE PF1500
|
|
R BRAKE RB1877
|
|
RAICAM RA07081
|
|
REMSA 076612
|
|
ROADHOUSE 276612
|
|
sbs 1501224581
|
|
TRW GDB3457
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
WOKING P666312
|
|
TOYOTA 044650D120
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 75 коня | бензин/ електро |
