комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADT34226 |
| дължина | 166,6 mm |
| ширина | 57 mm |
| дебелина | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,766 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36368
|
|
AISIN A1N061
|
|
AISIN A1N100
|
|
AISIN ASN34
|
|
APEC braking PAD310
|
|
APEC braking PAD870
|
|
ASHIKA 5002283
|
|
ASIMCO KD2532
|
|
ASVA AKD1388
|
|
BORG & BECK BBP1204
|
|
Brake ENGINEERING PA309
|
|
CIFAM 8224570
|
|
DELPHI LP1399
|
|
DJ PARTS BP1554
|
|
Dr!ve+ DP1010100166
|
|
Dr!ve+ DP1010100428
|
|
FIT FP0197
|
|
fri.tech. 4730
|
|
FTE BL2140A1
|
|
GIRLING 6102339
|
|
ICER 140313
31.81 €
-0%
31.81 €
|
|
ICER 141044
51.32 €
-20%
41.06 €
|
|
JAPANPARTS PA283AF
|
|
JAPKO 50283
|
|
JURID 572326J
|
|
KAVO PARTS BP9065
|
|
KAVO PARTS KBP9029
|
|
KAWE 012000
|
|
KAWE 049500
|
|
LPR 05P250
23.39 €
-20%
18.71 €
|
|
MDR MFP2283
|
|
METELLI 2204570
|
|
MINTEX MDB1144
|
|
NiBK PN1042
|
|
NK 224507
|
|
NPS T360A87
|
|
OPTIMAL 9242
|
|
OPTIMAL 9956
|
|
QH Benelux 2187
|
|
QH Benelux HP2187
|
|
QH Talbros BP284
|
|
QUINTON HAZELL BP284
|
|
R BRAKE RB1044
|
|
REMSA 049500
|
|
ROADHOUSE 212000
|
|
ROADHOUSE 249500
|
|
sbs 1501224507
|
|
SPIDAN 30113
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
STELLOX 131000SX
|
|
TEXTAR 2072902
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
TRUSTING 4730
|
|
TRW GDB3027
|
|
WOKING P020300
|
|
WOKING P595300
|
|
MAZDA V9118A010
|
|
TOYOTA 0446536050
|
|
TOYOTA 0446536060
|
|
TOYOTA 0449136010
|
