комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADT34255 |
| дължина | 143,9 mm |
| ширина | 63,9 mm |
| дебелина | 17 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,808 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36920
66.27 €
-20%
53.02 €
|
|
AISIN A1N055
|
|
AISIN ASN2020
|
|
APEC braking PAD862
|
|
ASHUKI 10807802
|
|
ASIMCO KD2741
|
|
ASVA AKD1324
|
|
AYWIPARTS AW1810537
|
|
BORG & BECK BBP1352
|
|
BOSCH 0986AB2124
|
|
Brake ENGINEERING PA1359
|
|
BREMSI BP2754
|
|
CIFAM 8227561
|
|
DJ PARTS BP1072
|
|
Dr!ve+ DP1010100747
|
|
E.T.F. 120754
|
|
FERODO FDB1558
95.54 €
-20%
76.43 €
|
|
FIT FP0619
|
|
fri.tech. 7721
|
|
FTE BL2842A1
|
|
GIRLING 6112419
|
|
ICER 182203
|
|
KAVO PARTS BP9035
|
|
KAVO PARTS KBP9046
|
|
KAWE 045600
|
|
LEMFÖRDER 26180
|
|
LPR 05P703
|
|
LYNXauto BD7524
|
|
METELLI 2207561
|
|
MINTEX MDB1840
|
|
MOTAQUIP LVXL141
|
|
NECTO FD6983A
|
|
NiBK PN1324
|
|
NiBK PN1324S
|
|
NK 224543
|
|
NPS T360A91
|
|
PROTECHNIC PRP1280
|
|
QH Benelux 2970
|
|
QH Benelux HP2970
|
|
QH Talbros BP1170
|
|
QUINTON HAZELL BP1170
|
|
QUINTON HAZELL MBP1170
|
|
R BRAKE RB2203
|
|
REMSA 045600
|
|
ROADHOUSE 245600
|
|
sbs 1501224543
|
|
SCT Germany SP261PR
|
|
STELLOX 467000BSX
|
|
TRISCAN 811013036
|
|
TRUSTING 7721
|
|
TRW GDB1241
|
|
WOKING P556300
|
|
LEXUS 0446550030
|
|
LEXUS 0446550110
|
|
LEXUS 0449150070
|
|
LEXUS 0449150071
|
|
LEXUS 0449150080
|
|
LEXUS 0449150081
|
|
LEXUS 0449150130
|
|
TOYOTA 0446550030
|
|
TOYOTA 0446550120
|
|
TOYOTA 0449150110
|
|
TOYOTA 0449150111
|
|
TOYOTA 0449150140
|
|
TOYOTA 0449150150
|
|
TOYOTA AY040TY047
|
| Lexus LS (UCF10) | 245 коня | бензин |
