комплект спирачно феродо, дискови спирачки BOSCH
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 986 424 694 |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ламарина против скърцане |
| дебелина | 16,6 mm |
| ширина | 131,4 mm |
| височина | 51,5 mm |
| ограничение за производител | SUMITOMO System |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 21754
|
|
BOSCH 7463D583;7463D637;7515D637
|
|
BOSCH BP407
|
|
BOSCH E990R018992819
|
|
ATE 13046059542
|
|
ATE 605954
|
|
BENDIX 572434B
|
|
BREMBO P49023
|
|
DELPHI L1527
|
|
DELPHI LP1518
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
GIRLING 6132092
|
|
HELLA 8DB355006621
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3603038
|
|
ICER 180971
35.21 €
-0%
35.21 €
|
|
JURID 572434J
|
|
LPR 05P1017
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
MINTEX MDB2757
|
|
MK Kashiyama D3084M01
|
|
NISSHINBO PF5239
|
|
PAGID T1268
|
|
RAICAM 7310
|
|
REMSA 41512
|
|
ROADHOUSE 241512
|
|
TEXTAR 2175516505
|
|
TEXTAR 2175501
|
|
TRUSTING 2320
|
|
TRW GDB3209
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
VALEO 301629
28.65 €
-20%
22.92 €
|
|
FORD 3401278
|
|
MAZDA 1U0J3328Z
|
|
MAZDA 1U0L3328Z
|
|
MAZDA 1U1E3328Z
|
|
MAZDA C1Y03323Z
|
|
MAZDA C1Y03323ZA
|
|
MAZDA C1Y03328Z
|
|
MAZDA C1Y03328ZA
|
|
MAZDA CBY03323Z
|
|
MAZDA CBY03328Z
|
|
MAZDA CBY13323Z
|
|
MAZDA CBY13323ZA
|
|
MAZDA CBY13323ZB
|
|
MAZDA CBY13323ZC
|
|
MAZDA CBY13323ZD
|
|
MAZDA CBY13323ZE
|
|
MAZDA CBY13323ZF
|
|
MAZDA CBY13323ZG
|
|
MAZDA CBY13328Z
|
|
MAZDA CBY13328ZB
|
|
MAZDA CBY13328ZC
|
|
MAZDA CBY13328ZD
|
|
MAZDA CBY13328ZF
|
|
MAZDA CBY13328ZG
|
|
MAZDA CBY13328ZE
|
|
MAZDA CBY403323Z
|
|
MAZDA F42Z2001B
|
|
MAZDA F6ZZ2001AA
|
|
MAZDA G7Y63323ZA
|
|
MAZDA G7Y63328ZB
|
|
MAZDA G7Y63323Z
|
|
MAZDA G7Y63328ZA
|
|
MAZDA GBYH3323Z
|
|
MAZDA GBYH3323ZA
|
|
MAZDA GBYH3323ZB
|
|
MAZDA GCYD3323ZD
|
|
MAZDA GCYD3323ZE
|
|
MAZDA GCYD3328ZA
|
|
MAZDA GCYD3328ZB
|
|
MAZDA GCYD3328ZC
|
|
MAZDA GCYD3328ZD
|
|
MAZDA GCYD3328ZE
|
|
MAZDA GCYD3323ZB
|
|
MAZDA GEYT3328Z
|
|
MAZDA GEYT3323Z
|
|
MAZDA GEYV3328Z
|
|
MAZDA GGYA3323ZC
|
|
MAZDA GHYD3328ZA
|
|
MAZDA V9118X024
|
| Mazda MX-6 (GE) | 165 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 165 коня | бензин |
| Mazda 626 V (GF) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 V (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 136 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 98 коня | бензин |
