комплект спирачно феродо, дискови спирачки BOSCH
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 986 460 988 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълващ артикул /допълваща информация | с пружина |
| дебелина | 15,8 mm |
| ширина | 95 mm |
| височина | 52 mm |
| спирачна система | Lucas-Girling |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 21010
|
|
BOSCH 8318D119;7323D439
|
|
BOSCH BP556
|
|
BOSCH E190R01245278
|
|
A.B.S. 36705
16.08 €
-20%
12.86 €
|
|
ABEX T6134
|
|
ATE 13046028462
|
|
ATE 27046013022
|
|
ATE 602846
|
|
BENDIX 571415B
|
|
BREMBO P86011
|
|
DELCO REMY LP575
|
|
FERODO FDB536
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
GIRLING 614932
|
|
HAVAM RS5015
|
|
HELLA 8DB355017941
|
|
HITEC H491
|
|
JURID 571415J
|
|
PAGID T5055NA
|
|
QUINTON HAZELL BP484
|
|
RAICAM 41009
|
|
REMSA 28000
|
|
ROADHOUSE 228000
|
|
ROULUNDS RUBBER 654581
|
|
SPIDAN 31491
|
|
TEXTAR 2101015814
|
|
TEXTAR 2101003
|
|
TRW GDB493
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
VALEO 551011
|
|
VALEO 647329
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
