комплект спирачно феродо, дискови спирачки BOSCH
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 986 494 075 |
| контактен датчик за износване | без акустично предупреждение за износване |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дебелина | 16,5 mm |
| ширина | 116,7 mm |
| височина | 55,3 mm |
| спирачна система | Lucas-Girling |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 24073
|
|
BOSCH BP985
|
|
BOSCH E190R011195023
|
|
ATE 13046027242
|
|
ATE 602724
|
|
BREMBO P23127
|
|
FERODO FDB1976
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
HELLA 8DB355012851
|
|
HELLA 8DB355012861
|
|
PAGID T1649
|
|
RAICAM 33229
|
|
TEXTAR 2407303
|
|
TRW GDB1706
54.22 €
-20%
43.38 €
|
|
VALEO 601031
|
|
ALFA ROMEO 77365217
|
|
FIAT 77364331
|
|
FIAT 77364332
|
|
FIAT 77365217
|
|
LANCIA 77365217
|
|
LANCIA 77365218
|
| Lancia YPSILON (843) | 69 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 60 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 78 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 75 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 90 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 105 коня | дизел |
