комплект спирачно феродо, дискови спирачки BOSCH
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 986 494 092 |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълващ артикул /допълваща информация | с пружина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ламарина против скърцане |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 122,9 mm |
| височина | 53,4 mm |
| спирачна система | Bosch |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 23705
|
|
BOSCH BP1002
|
|
BOSCH E190R011200281
|
|
VAUXHALL 1605258
|
|
VAUXHALL 1605353
|
|
VAUXHALL 1605359
|
|
VAUXHALL 93167073
|
|
VAUXHALL 93169254
|
|
VAUXHALL 93191697
|
|
VAUXHALL 93191698
|
|
VAUXHALL 95513810
|
|
ATE 13046038392
|
|
ATE 603839
|
|
BREMBO P59051
|
|
DELPHI LP1989
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FERODO FDB1920
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
GIRLING 6117004
|
|
HELLA 8DB355012831
|
|
ICER 181810
62.99 €
-0%
62.99 €
|
|
JURID 573204J
44.53 €
-20%
35.62 €
|
|
MINTEX MDB2854
|
|
PAGID T1647
|
|
RAICAM 76036
|
|
REMSA 085831
|
|
ROADHOUSE 285831
|
|
ROULUNDS RUBBER 827781
|
|
TEXTAR 2398202
57.26 €
-20%
45.81 €
|
|
TRUSTING 3302
|
|
TRW GDB1700
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
CHEVROLET 1605258
|
|
CHEVROLET 1605353
|
|
CHEVROLET 93167073
|
|
OPEL 1605388
|
|
OPEL 1605258
|
|
OPEL 1605353
|
|
OPEL 1605359
|
|
OPEL 93167073
|
|
OPEL 93169254
|
|
OPEL 93189815
|
|
OPEL 93191697
|
|
OPEL 93191698
|
|
OPEL 95513810
|
|
SAAB 93167073
|
| Opel CORSA D | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 87 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D Van | 86 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 75 коня | дизел |
| Opel ADAM | 87 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 80 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 87 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 86 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 100 коня | бензин |
| Opel ADAM | 69 коня | бензин |
| Opel ADAM | 87 коня | бензин |
| Opel ADAM | 101 коня | бензин |
| Opel ADAM | 90 коня | бензин |
| Opel ADAM | 115 коня | бензин |
| Opel ADAM | 150 коня | бензин |
