комплект спирачно феродо, дискови спирачки BOSCH
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 986 494 115 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без сензор за износване |
| контактен датчик за износване | без акустично предупреждение за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ламарина против скърцане |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 1987474282 |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 115 mm |
| височина | 55,4 mm |
| спирачна система | Bosch |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 21436
|
|
BOSCH 8831D1619
|
|
BOSCH BP1025
|
|
BOSCH E190R011200325
|
|
BREMBO P23060
|
|
HELLA 8DB355018131
|
|
HELLA 8DB355019151
|
|
HELLA 8DB355019161
|
|
RAICAM 44664
|
|
ALFA ROMEO 77365191
|
|
ALFA ROMEO 77365306
|
|
ALFA ROMEO 77365337
|
|
FIAT 77364635
|
|
FIAT 77365191
|
|
FIAT 77365306
|
|
FIAT 77365337
|
|
FORD 1669578
|
|
FORD 1675620
|
|
FORD 9S512K021BC
|
|
LANCIA 77365191
|
|
LANCIA 77365306
|
|
LANCIA 77365337
|
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat 500 (312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA (169) | 54 коня | бензин |
| Fiat PANDA (169) | 60 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA Van (169) | 60 коня | бензин |
| Ford KA (RU8) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA (169) | 60 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA Van (169) | 54 коня | бензин |
| Fiat PANDA Van (169) | 60 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
