комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB225 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 112 mm |
| ширина | 44 mm |
| тегло | 0,92 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 20718 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20718
|
|
TALBOT VBP274
|
|
A.B.S. 36158
14.35 €
-20%
11.48 €
|
|
ACDelco AC433181D
|
|
APEC braking PAD331
|
|
APEC braking PAD454
|
|
BENDIX 572230B
|
|
BLUE PRINT ADN14206
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
BOSCH 0986467181
|
|
BOSCH 0986467181
|
|
Brake ENGINEERING PA321
|
|
BREMBO P56004
|
|
DELPHI LP219
|
|
FMSI-VERBAND 7110D186
|
|
HP (ZEBRA) 2307
|
|
ICER 180317
10.12 €
-0%
10.12 €
|
|
JAPANPARTS JPA106
|
|
JURID 572230D
|
|
JURID 572230J
|
|
JURID 572230JAS
|
|
MGA 159
|
|
MINTEX MDB1183
|
|
NECTO FD838A
|
|
OPTIMAL 9237
|
|
PAGID T0838
|
|
QUINTON HAZELL BP221
|
|
REMSA 011700
|
|
REMSA 011700
|
|
ROADHOUSE 21171
|
|
ROADHOUSE 211700
|
|
ROULUNDS RUBBER 433181
|
|
STOP 572230S
|
|
TEXTAR 2071814304
|
|
TEXTAR 2071802
|
|
TEXTAR 2071814304
|
|
TEXTAR 2071814304T4047
|
|
TEXTAR 2071814305
|
|
TRW GDB197
26.75 €
-20%
21.4 €
|
|
UNIPART GBP659
|
|
UNIPART GBP659AF
|
|
VALEO 540410
|
|
VALEO 551648
|
|
VALEO 598379
|
|
NISSAN 41060D1485
|
|
NISSAN 41060D1487
|
|
NISSAN 41060D1488
|
|
NISSAN 41060D1490
|
|
NISSAN 41060F5027
|
|
NISSAN 41060W2225
|
|
NISSAN 41060W2285
|
|
NISSAN 41060W2727
|
| Nissan CHERRY III (N12) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY I (B11) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY I Traveller (B11) | 54 коня | дизел |
| Nissan STANZA (T11) | 82 коня | бензин |
| Nissan STANZA Hatchback (T11) | 82 коня | бензин |
| Nissan STANZA Hatchback (T11) | 88 коня | бензин |
| Nissan STANZA Hatchback (T11) | 90 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (910) | 88 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (910) | 60 коня | дизел |
| Nissan BLUEBIRD седан (910) | 90 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Traveller (W910) | 88 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Traveller (W910) | 60 коня | дизел |
| Nissan LAUREL (JC31) | 97 коня | бензин |
| Nissan LAUREL (JC31) | 113 коня | бензин |
| Nissan LAUREL (JC31) | 120 коня | бензин |
| Nissan PRAIRIE (M10, NM10) | 88 коня | бензин |
| Nissan PRAIRIE (M10, NM10) | 90 коня | бензин |
| Nissan STANZA (T11) | 90 коня | бензин |
| Nissan CHERRY III (N12) | 105 коня | бензин |
| Nissan PRAIRIE (M10, NM10) | 75 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (910) | 82 коня | бензин |
