комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB226 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 107 mm |
| ширина | 46 mm |
| ширина | 49 mm |
| тегло | 0,94 kg |
| височина 1 | 46 mm |
| височина 2 | 49 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| дължина 1 | 109 mm |
| WVAномер | 20856 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20856
|
|
ACDelco AC440581D
|
|
APEC braking PAD348
|
|
BENDIX 572214B
|
|
BENDIX 572218B
|
|
BLUE PRINT ADT34211
29.53 €
-20%
23.63 €
|
|
BOSCH 0986468541
|
|
BOSCH 0986468541
|
|
BREMBO P83005
|
|
DELPHI LP220
|
|
DELPHI LP356
|
|
FMSI-VERBAND 7113D189
|
|
HP (ZEBRA) 2185
|
|
ICER 180295
27.8 €
-20%
22.24 €
|
|
JAPANPARTS JPA242
|
|
JAPANPARTS JPA701
|
|
JURID 572214J
|
|
MGA 183
|
|
MINTEX MDB1193
|
|
MINTEX MDB1608
|
|
NECTO FD6196A
|
|
NIPPARTS 3602029
|
|
OPTIMAL 9215
|
|
PAGID T0868
|
|
QUINTON HAZELL BP212
|
|
REMSA 010900
|
|
REMSA 010900
|
|
ROADHOUSE 2109
|
|
ROADHOUSE 210900
|
|
ROULUNDS RUBBER 440581
|
|
TEXTAR 2085614005
|
|
TEXTAR 2085614005
|
|
TRW GDB181
12.29 €
-20%
9.83 €
|
|
UNIPART GBP1027
|
|
UNIPART GBP1027AF
|
|
VALEO 551664
|
|
TOYOTA 0449112160
|
|
TOYOTA 0449114141
|
|
TOYOTA 0449114150
|
| Toyota COROLLA хетчбек (_E7_) | 60 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E7_) | 60 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E7_) | 65 коня | бензин |
| Toyota COROLLA хетчбек (_E7_) | 65 коня | бензин |
| Toyota COROLLA хетчбек (_E7_) | 73 коня | бензин |
| Toyota COROLLA хетчбек (_E7_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA хетчбек (_E7_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E7_) | 60 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E7_) | 65 коня | бензин |
| Toyota CARINA (TA4L, TA6_L) | 75 коня | бензин |
| Toyota CELICA (TA60, RA40, RA6_) | 88 коня | бензин |
| Toyota CELICA (TA60, RA40, RA6_) | 90 коня | бензин |
| Toyota CELICA (TA60, RA40, RA6_) | 122 коня | бензин |
| Toyota CELICA (TA60, RA40, RA6_) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu CHARMANT (A) | 65 коня | бензин |
| Daihatsu CHARMANT (A) | 78 коня | бензин |
| Daihatsu CHARMANT (A) | 82 коня | бензин |
| Daihatsu CHARMANT (A) | 83 коня | бензин |
| Daihatsu CHARMANT (A) | 75 коня | бензин |
| Toyota CARINA Station Wagon (TA4K, TA6K) | 75 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (_A6_) | 105 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (_A6_) | 120 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (_A6_) | 124 коня | бензин |
| Toyota COROLLA хетчбек (_E7_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E7_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E8_) | 58 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E8_) | 58 коня | дизел |
| Toyota COROLLA FX Compact (E8B) | 58 коня | дизел |
| Toyota COROLLA купе (AE86) | 115 коня | бензин |
| Toyota CARINA Station Wagon (TA4K, TA6K) | 65 коня | дизел |
| Toyota CARINA (TA4L, TA6_L) | 65 коня | дизел |
