комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB230 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,4 mm |
| дължина | 109 mm |
| ширина | 48 mm |
| тегло | 1.056 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 20724 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20724
|
|
ACDelco AC428681D
|
|
APEC braking PAD366
|
|
BENDIX 572216B
|
|
BOSCH 0986467241
|
|
BOSCH 0986467241
|
|
Brake ENGINEERING PA349
|
|
DELPHI LP286
|
|
ICER 180286
27.98 €
-0%
27.98 €
|
|
JAPANPARTS JPA508
|
|
MINTEX MDB1186
|
|
NIPPARTS 3605008
|
|
OPTIMAL 9209
|
|
PAGID T0863
|
|
QUINTON HAZELL BP271
|
|
ROADHOUSE 2106
|
|
ROADHOUSE 210600
|
|
ROADHOUSE 210600
|
|
ROULUNDS RUBBER 428681
|
|
TEXTAR 2072415504
|
|
TEXTAR 2072415504
|
|
TRUSTING 2150
|
|
TRW GDB194
|
|
VALEO 551649
|
|
MITSUBISHI MB134815
|
|
MITSUBISHI MB151323
|
|
MITSUBISHI MB151324
|
|
MITSUBISHI MB193216
|
| Mitsubishi LANCER I (A17_) | 54 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER I (A17_) | 68 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER I (A17_) | 82 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER I (A17_) | 84 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT II (A16_) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT II Station Wagon (A16_V) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi SAPPORO II (A16_A) | 75 коня | бензин |
