комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB253 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,7 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 84 mm |
| ширина | 74 mm |
| тегло | 0,85 kg |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Citroen |
| WVAномер | 20594 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20594
|
|
TALBOT VBP269
|
|
A.B.S. 36144
14.46 €
-20%
11.57 €
|
|
ACDelco AC428381D
|
|
APEC braking PAD298
|
|
ATE 13046049082
|
|
ATE 13046049082
|
|
BENDIX 571263B
|
|
BOSCH 0986465941
|
|
BOSCH 0986465941
|
|
Brake ENGINEERING PA294
|
|
BREMBO P61007
|
|
DELPHI LP177
18.07 €
-20%
14.46 €
|
|
HP (ZEBRA) 2287
|
|
ICER 180283
15.06 €
-0%
15.06 €
|
|
JURID 571263D
|
|
JURID 571263J
|
|
JURID 571263JAS
|
|
KAVO PARTS BP300
|
|
METELLI 2200250
|
|
METELLI 2200250
|
|
MGA 123
|
|
MINTEX MDB1155
|
|
NECTO FD160E
|
|
PAGID T0135
|
|
QUINTON HAZELL BP184
|
|
REMSA 003504
|
|
REMSA 003504
|
|
ROADHOUSE 203504
|
|
ROADHOUSE 203504
|
|
ROULUNDS RUBBER 428381
|
|
STOP 571263S
|
|
TEXTAR 2059413004
|
|
TEXTAR 2059403
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
TEXTAR 2059413004
|
|
TEXTAR 2059413004T4078
|
|
TRUSTING 0270
|
|
TRUSTING 0270
|
|
TRW GDB276
15.18 €
-20%
12.14 €
|
|
UNIPART GBP630
|
|
UNIPART GBP630AF
|
|
VALEO 540487
|
|
VALEO 598150
|
|
WAGNER WBP20594A
|
|
CITROEN 75529822
|
|
CITROEN 95539013
|
|
CITROEN 95648537
|
|
PEUGEOT 424813
|
|
PEUGEOT 425015
|
|
PEUGEOT 425115
|
| Citroen LNA | 50 коня | бензин |
| Citroen VISA | 33 коня | бензин |
| Citroen VISA | 34 коня | бензин |
| Citroen VISA | 48 коня | бензин |
| Citroen VISA | 50 коня | бензин |
| Citroen VISA | 57 коня | бензин |
| Citroen VISA | 60 коня | бензин |
| Citroen VISA | 79 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 48 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | дизел |
| Peugeot 104 | 46 коня | бензин |
| Peugeot 104 купе | 45 коня | бензин |
| Peugeot 104 | 57 коня | бензин |
| Peugeot 104 купе | 67 коня | бензин |
| Peugeot 104 | 57 коня | бензин |
| Citroen VISA | 64 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen VISA | 45 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen LNA | 45 коня | бензин |
| Citroen VISA кабриолет | 50 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 64 коня | бензин |
| Citroen C15 комби | 67 коня | бензин |
| Citroen C15 комби | 60 коня | бензин |
| Citroen C15 комби | 75 коня | бензин |
