комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB256 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 19,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 158 mm |
| ширина | 58 mm |
| тегло | 1,67 kg |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
| WVAномер | 20629;20757 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20629
|
|
FERODO 20757
|
|
FERRARI 193100
|
|
A.B.S. 36488
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
ACDelco AC462081D
|
|
APEC braking PAD376
|
|
ATE 13046054422
|
|
ATE 13046070462
|
|
ATE 13046070702
|
|
ATE 13046054422
|
|
ATE 13046070462
|
|
ATE 13046070702
|
|
BENDIX 571529B
|
|
BENDIX 571542B
|
|
BOSCH 0986467570
|
|
BOSCH 0986467570
|
|
Brake ENGINEERING PA392
|
|
BREMBO P06008
|
|
DELPHI LP441
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16026
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
FMSI-VERBAND 7160D253
|
|
FMSI-VERBAND 7285D395
|
|
HP (ZEBRA) 2303
|
|
ICER 180423
4.34 €
-0%
4.34 €
|
|
JURID 571542D
|
|
JURID 571542J
|
|
JURID 571542JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700200413
|
|
MGA 195
|
|
MINTEX MDB1230
|
|
NECTO FD413A
|
|
OPTIMAL 9278
|
|
PAGID T0413
|
|
QUINTON HAZELL BP243
|
|
REMSA 013900
|
|
REMSA 013900
|
|
ROADHOUSE 2139
|
|
ROADHOUSE 213900
|
|
ROULUNDS RUBBER 462081
|
|
STOP 571542S
|
|
TEXTAR 2062920005
|
|
TEXTAR 2062902
84.88 €
-20%
67.9 €
|
|
TEXTAR 2062920005
|
|
TEXTAR 2062920005T476
|
|
TRW GDB298
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
UNIPART GBP730
|
|
UNIPART GBP730AF
|
|
UNIPART GBP927AF
|
|
VALEO 540424
|
|
VALEO 598104
|
|
BMW 34110961081
|
|
BMW 34111153203
|
|
BMW 34111154611
|
|
BMW 34111155076
|
|
BMW 34111156462
|
|
BMW 34111157561
|
|
BMW 34111157562
|
|
BMW 34111157624
|
|
BMW 34111157923
|
|
BMW 34111157924
|
|
BMW 34111159415
|
|
BMW 34111161717
|
|
BMW 34119061081
|
|
PORSCHE 92835193101
|
| BMW 3 (E30) | 195 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 200 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 215 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 90 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 105 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 86 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 115 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 122 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 184 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 185 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 218 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 184 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 218 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 286 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 211 коня | бензин |
| Porsche 928 | 241 коня | бензин |
| Porsche 928 | 301 коня | бензин |
| Porsche 928 | 310 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 185 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 238 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 192 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 260 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 220 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 195 коня | бензин |
