комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB283 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 99 mm |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,68 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 21046 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21046
|
|
ACDelco AC455581D
|
|
APEC braking PAD709
|
|
BENDIX 572157B
|
|
BLUE PRINT ADT34215
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
Brake ENGINEERING PA836
|
|
BREMBO P83012
|
|
DELPHI LP287
|
|
DELPHI LP612
|
|
FMSI-VERBAND 7207D305
|
|
HP (ZEBRA) 2417
|
|
ICER 180624
22.29 €
--0%
22.29 €
|
|
JAPANPARTS JPA227
|
|
JURID 572157J
|
|
MINTEX MDB1320
|
|
NECTO FD862A
|
|
NIPPARTS 3612007
|
|
OPTIMAL 9413
|
|
QUINTON HAZELL BP514
|
|
REMSA 020000
|
|
REMSA 020000
|
|
ROADHOUSE 220000
|
|
ROULUNDS RUBBER 455581
|
|
TEXTAR 2104614504
|
|
TEXTAR 2104614504
|
|
TRW GDB946
|
|
UNIPART GBP1028
|
|
UNIPART GBP978AF
|
|
VALEO 551696
|
|
WAGNER WBP21046A
|
|
TOYOTA 0446612100
|
|
TOYOTA 0446612100
|
|
TOYOTA 0449212030
|
|
TOYOTA 0449212031
|
|
TOYOTA 0449212032
|
|
TOYOTA 0449212030
|
|
TOYOTA 0449212031
|
|
TOYOTA 0449212032
|
| Toyota COROLLA Liftback (_E8_) | 73 коня | бензин |
| Toyota COROLLA FX Compact (E8B) | 121 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E8_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA купе (AE86) | 124 коня | бензин |
| Toyota COROLLA купе (AE86) | 115 коня | бензин |
