комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB285 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 107 mm |
| ширина | 45 mm |
| тегло | 0,94 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 20895 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20895
|
|
LDV GBP90289
|
|
A.B.S. 36495
15.82 €
-20%
12.66 €
|
|
ACDelco AC442181D
|
|
APEC braking PAD388
|
|
APEC braking PAD458
|
|
ATE 13046059172
|
|
ATE 13046059172
|
|
BENDIX 572180B
|
|
BLUE PRINT ADH24261
|
|
Brake ENGINEERING PA356
|
|
BREMBO P28004
|
|
DELPHI LP355
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
HP (ZEBRA) 2430
|
|
ICER 180388
21.88 €
-0%
21.88 €
|
|
ICER 180484
26.22 €
-20%
20.98 €
|
|
JAPANPARTS JPA413
|
|
JAPANPARTS JPA429
|
|
JAPANPARTS JPA805
|
|
JURID 572180J
|
|
KAVO PARTS BP1482
|
|
MINTEX MDB1244
|
|
MINTEX MDB1259
|
|
NECTO FD6105A
|
|
NIPPARTS 3604013
|
|
PAGID T0324
|
|
QUINTON HAZELL BP192
|
|
REMSA 014702
|
|
REMSA 014702
|
|
ROADHOUSE 214702
|
|
ROADHOUSE 214702
|
|
ROULUNDS RUBBER 442181
|
|
TEXTAR 2089514504
|
|
TEXTAR 2089502
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
TEXTAR 2089514504
|
|
TEXTAR 2089514505
|
|
TEXTAR 2089514505T4047
|
|
TRW GDB284
15.18 €
-20%
12.14 €
|
|
TRW GDB348
|
|
UNIPART GBP289
|
|
UNIPART GBP289AF
|
|
VALEO 551042
|
|
VALEO 551673
|
|
VALEO 598131
|
|
HONDA 45022SA0680
|
|
SUZUKI 5520051810000
|
|
SUZUKI 5520062840
|
|
SUZUKI 5520083830
|
|
SUZUKI 5520086810
|
|
SUZUKI 5520086820
|
|
SUZUKI 5520086830
|
|
SUZUKI 5520086850
|
|
SUZUKI 5521086030
|
|
SUZUKI 5522086030
|
|
SUZUKI 5523086030
|
|
SUZUKI 5525060B80
|
|
SUZUKI 5525160B80
|
|
SUZUKI 5530086820
|
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 54 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 71 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 86 коня | бензин |
| Honda ACCORD I (SJ, SY) | 80 коня | бензин |
| Honda ACCORD I Hatchback (SJ, SY) | 80 коня | бензин |
| Honda PRELUDE I купе (SN) | 80 коня | бензин |
| Honda CRX I (AF, AS) | 101 коня | бензин |
| Honda CIVIC I Shuttle (AN, AR) | 86 коня | бензин |
| Honda CIVIC I Shuttle (AN, AR) | 86 коня | бензин |
| Honda CRX I (AF, AS) | 71 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 54 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 71 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 86 коня | бензин |
| Honda INTEGRA (DA) | 86 коня | бензин |
