комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB293 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 109 mm |
| ширина | 40 mm |
| тегло | 0,96 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 20958 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20958
|
|
A.B.S. 36520
14.33 €
-20%
11.46 €
|
|
ACDelco AC432181D
|
|
ACDelco AC650881D
|
|
APEC braking PAD379
|
|
APEC braking PAD457
|
|
ATE 13046059632
|
|
ATE 13046059632
|
|
BENDIX 572206B
|
|
BENDIX 572207B
|
|
BENDIX 572208B
|
|
BLUE PRINT ADN14204
16.26 €
-20%
13.01 €
|
|
BOSCH 0986469580
|
|
BOSCH 0986469580
|
|
Brake ENGINEERING PA346
|
|
BREMBO P56011
|
|
DELPHI LP261
17.18 €
-20%
13.74 €
|
|
DELPHI LP744
20.54 €
-20%
16.43 €
|
|
FERODO FSL293
27.61 €
-20%
22.09 €
|
|
FMSI-VERBAND 7147D233
|
|
FMSI-VERBAND 7251D233
|
|
HP (ZEBRA) 2271
|
|
ICER 180409
12.29 €
-0%
12.29 €
|
|
JAPANPARTS JPA101
|
|
JAPANPARTS JPA185
|
|
JAPANPARTS JPA700
|
|
JURID 572206D
|
|
JURID 572206J
|
|
JURID 572206JAS
|
|
KAVO PARTS BP1071
|
|
MAGNETI MARELLI 363700200317
|
|
METELLI 2202020
|
|
METELLI 2202020
|
|
MGA 238
|
|
MINTEX MDB1207
|
|
MINTEX MDB1381
|
|
NECTO FD875A
|
|
OPTIMAL 9310
|
|
PAGID T0317
|
|
QUINTON HAZELL BP229
|
|
REMSA 014910
|
|
REMSA 014910
|
|
ROADHOUSE 214902
|
|
ROADHOUSE 214910
|
|
ROULUNDS RUBBER 432181
|
|
STOP 572206S
|
|
TEXTAR 2095816004
|
|
TEXTAR 2095802
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
TEXTAR 2095816004
|
|
TEXTAR 2095816004T4047
|
|
TRUSTING 2110
|
|
TRUSTING 2110
|
|
TRW GDB288
18.23 €
-20%
14.58 €
|
|
TRW GDB732
|
|
TRW GDB988
|
|
UNIPART GBP666
|
|
UNIPART GBP666AF
|
|
VALEO 551036
|
|
VALEO 551682
|
|
VALEO 598278
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
WAGNER WBP20958A
18.98 €
-0%
18.98 €
|
|
NISSAN 4106001A25
|
|
NISSAN 4106001A90
|
|
NISSAN 4106003A25
|
|
NISSAN 4106012A25
|
|
NISSAN 4106013A25
|
|
NISSAN 4106013A25KE
|
|
NISSAN 4106013A90
|
|
NISSAN 4106014A25
|
|
NISSAN 4106014A90
|
|
NISSAN 4106025A25
|
|
NISSAN 4106061A90
|
|
NISSAN 4106062A90
|
|
NISSAN 4106062A92
|
|
NISSAN 4106067A90
|
|
NISSAN 4106075A90
|
|
NISSAN 4106075A92
|
|
NISSAN 4106089A90
|
|
NISSAN 4106089A91
|
|
NISSAN 725191220
|
|
NISSAN 725191630
|
|
NISSAN 725191631
|
|
NISSAN 725191990
|
|
NISSAN 725193120
|
|
NISSAN 725193121
|
|
NISSAN DA06013A85
|
|
SUBARU 725191220
|
|
SUBARU 725191630
|
|
SUBARU 725191631
|
|
SUBARU 725191990
|
|
SUBARU 725193120
|
|
SUBARU 725193121
|
