комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB294 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 112 mm |
| ширина | 44 mm |
| тегло | 0,92 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 20718;20853 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20718
|
|
FERODO 20853
|
|
A.B.S. 36484
|
|
ACDelco AC620681D
|
|
APEC braking PAD401
|
|
BENDIX 572230B
|
|
BENDIX 572232B
|
|
BLUE PRINT ADN14214
|
|
BOSCH 0986468530
|
|
BOSCH 0986468530
|
|
Brake ENGINEERING PA584
|
|
BREMBO P56009
|
|
DELPHI LP686
|
|
FMSI-VERBAND 7110D187
|
|
HP (ZEBRA) 2358
|
|
ICER 180396
18.07 €
-0%
18.07 €
|
|
JAPANPARTS JPA105
|
|
JURID 572232D
|
|
JURID 572232J
|
|
JURID 572232JAS
|
|
MGA 159
|
|
MINTEX MDB1605
|
|
NECTO FD874A
|
|
OPTIMAL 9305
|
|
OPTIMAL 9396
|
|
ROADHOUSE 2117
|
|
ROULUNDS RUBBER 620681
|
|
STOP 572232S
|
|
TEXTAR 2071801
|
|
TEXTAR 2071814305T4047
|
|
TRW GDB213
|
|
UNIPART GBP659
|
|
NISSAN 41060D1426
|
|
NISSAN 41060R9093
|
|
NISSAN 41060W2226
|
| Nissan STANZA (T11) | 82 коня | бензин |
| Nissan STANZA Hatchback (T11) | 82 коня | бензин |
| Nissan STANZA Hatchback (T11) | 88 коня | бензин |
| Nissan STANZA Hatchback (T11) | 90 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (910) | 60 коня | дизел |
| Nissan BLUEBIRD седан (910) | 90 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Traveller (W910) | 60 коня | дизел |
| Nissan MAXIMA II (J30) | 170 коня | бензин |
| Nissan LAUREL (JC31) | 97 коня | бензин |
| Nissan LAUREL (JC31) | 113 коня | бензин |
| Nissan LAUREL (JC31) | 120 коня | бензин |
| Nissan LAUREL (JC31) | 84 коня | дизел |
| Nissan VANETTE автобус (KC120) | 69 коня | бензин |
| Nissan STANZA (T11) | 90 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (910) | 109 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD седан (910) | 109 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (910) | 82 коня | бензин |
