комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB301 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 86 mm |
| ширина | 36 mm |
| тегло | 0,5 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 21043 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21043
|
|
A.B.S. 36173
15.89 €
-20%
12.72 €
|
|
ACDelco AC438681D
|
|
ACDelco AC620381D
|
|
APEC braking PAD451
|
|
ATE 13046059212
|
|
ATE 13046059212
|
|
BENDIX 572133B
|
|
BLUE PRINT ADH24208
|
|
BLUE PRINT ADH24213
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
BLUE PRINT ADK84204
|
|
BOSCH 0986460992
|
|
BOSCH 0986460992
|
|
Brake ENGINEERING PA370
|
|
BREMBO P28007
|
|
DELPHI LP404
17.35 €
-20%
13.88 €
|
|
DELPHI LP768
|
|
FMSI-VERBAND 7180D277
|
|
HP (ZEBRA) 2403
|
|
ICER 180607
15.66 €
-0%
15.66 €
|
|
JAPANPARTS JPP401
|
|
JURID 572133J
|
|
MINTEX MDB1296
|
|
MINTEX MDB1302
|
|
NECTO FD900A
|
|
NIPPARTS 3614001
|
|
NIPPARTS 3618000
|
|
OPTIMAL 9529
|
|
PAGID T0367
|
|
REMSA 018300
|
|
REMSA 018300
|
|
ROADHOUSE 218302
|
|
ROADHOUSE 218300
|
|
ROULUNDS RUBBER 438681
|
|
TEXTAR 2104302
|
|
TEXTAR 2104313005
|
|
TEXTAR 2104313005T4067
|
|
TRW GDB372
|
|
TRW GDB884
|
|
UNIPART GBP1008
|
|
UNIPART GBP1008AF
|
|
UNIPART GBP1084AF
|
|
UNIPART GBP695
|
|
HONDA 43022SA5950
|
| Honda ACCORD II Hatchback (AC, AD) | 88 коня | бензин |
| Honda ACCORD II Hatchback (AC, AD) | 101 коня | бензин |
| Honda ACCORD II (AC, AD) | 101 коня | бензин |
| Honda PRELUDE II (AB) | 101 коня | бензин |
| Honda PRELUDE II (AB) | 105 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 75 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 101 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT кабриолет (SF413) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 71 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 71 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 101 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 95 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 95 коня | бензин |
